Strona w trakcie przebudowy, zapraszamy ponownie!

Okna dachowe:
Fakro – Firma FAKRO to prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie. Przez kilkanaście lat z małej rodzinnej firmy rozwinęła się w międzynarodową korporację. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów związanych z poddaszem, spełniających oczekiwania klientów na całym świecie. Stawiając sobie te cele troszczymy się jednocześnie o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz ochronę środowiska.

Velux – VELUX jest globalną firmą, której głównym celem jest dostarczanie światła i świeżego powietrza do pomieszczeń pod dachem. Dewiza firmy głosi, że „Gdzie jest światło, tam jest życie”. VELUX jest globalną firmą, która działa na blisko 40 rynkach na świecie od ponad 70 lat. Nasze fundamenty to światło, świeże powietrze i komfort życia.
Roto – Roto to więcej swobody i więcej komfortu na poddaszu, niezależnie od tego, czy chodzi o budowę nowego domu, jego remont czy renowację. Zapraszamy do odkrycia możliwości, jakie stwarza połączenie każdego poddasza i okien dachowych Roto. Dzięki nim idealne doświetlenie i niepowtarzalny klimat wnętrza idą w parze z energooszczędnością. Linia okien dachowych Roto Designo to także jakość „made in Germany”.

Okna fasadowe:
Plastikowe:
Witraż – Podlaska fabryka okien Witraż to wiodący producent stolarki PVC. Obecny na rynku od 1999 roku, dzięki nowoczesnej i spełniającej standardy europejskie linii produkcyjnej oraz profesjonalnej obsłudze Klienta, w szybkim czasie zdobył miano największego producenta PCV w całym regionie północno-wschodnim Polski.
 
Dbałość o wysoką estetykę naszych produktów a także starania o najwyższą jakość pozwoliły nam na zbudowanie zaufania naszych Klientów oraz rozszerzenia działalności firmy także o inne kraje europejskie.

Firma Witraż to jeden z nielicznych producentów polskich, który otrzymał prestiżowy certyfikat jakości Q-ZERT przyznawany przez Europejski Instytut Techniki Budowlanej w Rosenheim. Ośrodek ten to jeden z najbardziej cenionych instytutów badawczych na całym świecie, weryfikujący zgodność produkowanych wyrobów z obowiązującymi normami jakości. Posiadany przez firmę certyfikat Q-ZERT potwierdza, iż proces produkcji i kontroli jakości oraz każdy wyrób opuszczający park maszynowy jest zgodny z europejską normą jakości PN- EN 14351-1:2006, a firma spełnia szereg rygorystycznych wymagań, potwierdzonych przez akredytowanych pracowników Instytutu.

Vertex – Od 1997 roku specjalizujemy się w produkcji stolarki okiennej i drzwiowej z PVC i aluminium.
Dla naszych Klientów z całej Europy wyprodukowaliśmy już ponad 3 mln okien. Nasze okna produkujemy w oparciu o możliwie najbardziej zaawansowane technologicznie linie produkcyjne, dzięki czemu mamy pewność, że możemy oferować Klientom produkty najwyższej jakości. Współpracujemy z uznanymi dostawcami technologii okiennych, takimi jak: Veka i Roto. Nasze wysokie kompetencje potwierdzają certyfikaty przyznane przez niezależne instytuty kontrolno-badawcze z kraju i z zagranicy.

DAKO – Fabryka Okien DAKO to długa historia innowacji, których celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości Klientom z całego świata. Od ponad piętnastu lat produkujemy wysokiej klasy stolarkę otworową z PVC, drewna, aluminium i stali, nieustannie podnosząc jej jakość . Jest to możliwe dzięki ciągłej modernizacji obejmującej zarówno ofertę, jak też proces produkcji. Wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne, aby jak najlepiej odpowiadać na oczekiwania Klientów. 
Nasza oferta obejmuje: okna i drzwi PVC, okna i drzwi drewniane, ślusarka aluminiowa w tym: okna i drzwi, fasady, świetliki, rotundy, werandy, wiatrołapy, ogrody zimowe i inne, drzwi przeciwpożarowe, drzwi stalowe.

Komsta- Historia firmy KOMSTA, zajmującej się produkcją stolarki otworowej sięga roku 1992. Dzisiaj jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, o czym świadczą licznie przyznane nagrody i wyróżnienia. Wg rankingów należymy do czołówki polskich przedsiębiorstw.

Sukces zawdzięczamy dobrze współpracującej, wykwalifikowanej załodze liczącej ponad 100 osób a nasze produkty wytwarzane na najnowocześniejszych, innowacyjnych urządzeniach gwarantują jakość, dzięki której nasze okna spełniają najbardziej rygorystyczne normy w testach laboratoryjnych, gdzie poddawane są ekstremalnym warunkom.

Firma KOMSTA jest jednym z producentów wyznaczających trendy na rynku stolarki otworowej a nasze wyroby można spotkać na terenie całej Unii Europejskiej.

Okna drewniane

Witraż.- Podlaska fabryka okien Witraż to wiodący producent stolarki drewnianej. Obecny na rynku od 1999 roku, dzięki nowoczesnej i spełniającej standardy europejskie linii produkcyjnej oraz profesjonalnej obsłudze Klienta.
 
Dbałość o wysoką estetykę naszych produktów a także starania o najwyższą jakość pozwoliły nam na zbudowanie zaufania naszych Klientów oraz rozszerzenia działalności firmy także o inne kraje europejskie.

Firma Witraż to jeden z nielicznych producentów polskich, który otrzymał prestiżowy certyfikat jakości Q-ZERT przyznawany przez Europejski Instytut Techniki Budowlanej w Rosenheim. Ośrodek ten to jeden z najbardziej cenionych instytutów badawczych na całym świecie, weryfikujący zgodność produkowanych wyrobów z obowiązującymi normami jakości. Posiadany przez firmę certyfikat Q-ZERT potwierdza, iż proces produkcji i kontroli jakości oraz każdy wyrób opuszczający park maszynowy jest zgodny z europejską normą jakości PN- EN 14351-1:2006, a firma spełnia szereg rygorystycznych wymagań, potwierdzonych przez akredytowanych pracowników Instytutu.

Pol- Skone – POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem  okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 24 lat swojej działalności  stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. Obecnie POL-SKONE dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad  900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

KMT – Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, że firma KMT Stalzostała Liderem Rynku Stolarki 2012, według miesięcznika branży stolarki budowlanej Forum Branżowe. 

Wikęd – Firma WIKĘD jest renomowanym i uznanym producentem stolarki drzwiowej. W naszych autoryzowanych punktach sprzedaży spotkacie Państwo wykwalifikowaną kadrę pracowników, których doświadczenie i profesjonalizm są do Waszej dyspozycji. W przeciągu kilku ostatnich lat podwoiliśmy zatrudnienie, powiększamy powierzchnie produkcyjne i wymieniamy maszyny na najnowszej generacji sprzęt co sprawia że jesteśmy jedną z dynamiczniej rozwijających się firm w regionie

Gerda – Ponad 25 lat doświadczeń, zespół doskonałych inżynierów-projektantów i unikatowe opatentowane rozwiązania gwarantują wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo ich użytkowania. Bezpieczeństwo użytkowania (brak substancji szkodliwych dla zdrowia) oraz parametry techniczne (odporność na włamanie, izolacyjność akustyczna, cieplna, itp.) potwierdzone przez Instytut Techniki Budowlanej (ITB), Instytut Mechaniki Precyzyjnej (IMP), Państwowy Zakład Higieny (PZH).
Ciosmak – Firma CIOSMAK to producent drzwi drewnianych, działający na rynku stolarskim od 1997 roku. Naszą specjalnością jest produkcja drewnianych drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych z drewna sosnowego, dębowego i okume, klejonego warstwowo. W swojej codziennej pracy bazujemy przede wszystkim na bogatym doświadczeniu, które pozwala nam tworzyć produkty solidne, trwałe i piękne, o unikalnym wzornictwie, zgodnym z panującymi trendami. Różnorodność proponowanych przez nas wzorów oraz możliwość wykonania drzwi na specjalne zamówienie pozwalają naszym Klientom idealnie dostosować oferowane przez nas produkty do swoich potrzeb, gustów i wymagań aranżacyjnych. Wszystkie drzwi wykonujemy wyłącznie z wysoko gatunkowego drewna, pozyskanego z Lasów Państwowych oraz wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i akcesoriów. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy kompleksową ofertę obejmującą szeroko pojęte doradztwo techniczne, pomiar, dostawę oraz montaż. Doskonale wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników oraz nowoczesne zaplecze techniczne pozwalają nam tworzyć produkty najwyższej jakości, które od szeregu lat spełniają wysokie wymagania naszych Klientów.

AGMAR – Oferta firmy Agmar to drzwi, które spełniają swoje podstawowe funkcje, zapewniając bezpieczeństwo igwarantując spokój.
Jednym z najstarszych surowców służących człowiekowi jako materiał budulcowy i ozdobny jest drewno. Posiada ono ogromną różnorodność struktury i odcieni, co powoduje, że każdy wyrób wykonany z drewna jest – w pewnym sensie – niepowtarzalny. Wyróżnia się indywidualnym klimatempowodującym, że drzwi wykonane z niego są wyjątkowe.
Agmar, podczas całego procesu produkcji, dba o środowisko naturalne, stosując odpowiednie materiały, a także zasila suszarnię za pomocą energii odnawialnej, przy wykorzystaniu farmy wiatrowej. Do malowania naszychdrzwi stosujemy wyłącznie farby ekologiczne.

Pol- skone
POL-SKONE Sp. z o.o. jest firmą produkującą drzwi. Powstała ona w 1990 roku i przez ponad 24 lat swojej działalności  stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.
Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi wejściowe,drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, drewniane okna, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe  a także okiennice oraz futryny.
POL-SKONE posiada rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie Polski, a także eksportuje swoje produkty do Czech, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Rumuni, Łotwy, Litwy, Włoch, Białorusi, Norwegi, Rosji, Francji, Niemiec i Holandii.

DRE
Firma DRE Sp. z o.o . powstała w 1991 r. jako spółka prywatna z polskim kapitałem. Dostarczamy artykuły i usługi dla przemysłu meblarskiego w kraju i za granicą. Produkujemy fronty meblowe (MDF/PVC, MDF/PVC patyna), profile i listwy meblowe.

Pozycję lidera wśród dostawców elementów w branży meblowej zapewnia nam sposób w jaki działamy oraz nowoczesny park maszynowy, wyposażony w najnowsze centra obróbcze (CNC), prasy membranowe oraz w pełni zautomatyzowaną lakiernię.

Porta
Dzięki konsekwencji i wytrwałości od lat utrzymujemy na rynku polskim pozycję lidera. Czerpiąc siłę z ponad 20-letniego doświadczenia, chcemy wyznaczać najwyższe standardy w branży. Nowe logo firmy, zaprezentowane w 2013 roku, jest stemplem gwarantującym satysfakcję i jakość- odzwierciedla wszystkie wartości, które chcemy oferować naszym Klientom: nowoczesność, solidność, niezawodność.
Liczne nagrody przyznane nam dzięki rekomendacji Konsumentów, Wykonawców i Architektów są dla nas ogromną motywacją do dalszego działania. Uzyskując w tym roku tytuły Superbrands 2013/2014 oraz Created in Poland Superbrands 2013/2014 znaleźliśmy się w gronie najsilniejszych wizerunkowo marek: TVN, Apple, Coca-Cola, wyróżniających się odwagą i inicjatywą w wytyczaniu nowych trendów.

Verte
Jesteśmy otwarci na zmiany, chłoniemy nowe idee, kreatywność jest naszym sposobem na życie. To wszystko znajduje również swoje odzwierciedlenie we wnętrzach.
Nowoczesna marka Verte doskonale wpisuje się w aktualne trendy w stylistyce – poprzez dynamicznie zmieniającą się ofertę odpowiada najbardziej aktualnym potrzebom rynku projektowania pomieszczeń nowoczesnych.
Dzięki połączeniu innowacyjnych technologii z wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem firmy, wysokiej jakości drzwi Verte zachowują bardzo atrakcyjne ceny.
Kolekcja Verte spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Interdoor
Właścicielem marki INTERDOOR jest firma INTERDREX Sp. z o.o. Firma istnieje na rynku od 1990 roku i należy do gronaliderów producentów drzwi w Polsce. Obecnie zatrudniamy ponad 200 osób, zarówno pracowników produkcyjnych jak i administracyjnych i jesteśmy największą firmą w okolicy. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby wszystkie wytwarzane produkty były najwyższej jakości i aby zwiększać tym samym zadowolenie naszych Klientów.
Zgodnie z filozofią firmy także dbałość o środowisko ma dla nas szczególne znaczenie. Z siedzibą w środku Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego pamiętamy o tym, aby prowadzić odpowiedzialny biznes.
INTERDREX Sp. z o.o. należy do elitarnego Klubu ”Gazel Biznesu”, grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Certyfikat wydany przez dziennik Pulsu Biznesu potwierdza nie tylko dynamikę rozwoju firmy, ale również naszą wiarygodność biznesową. Jest gwarancją stabilności zarówno dla Klientów, jak  i Partnerów Handlowych. Profesjonalny system zarządzania jakością potwierdzony został certyfikatem ISO 9001.
Pierwsze drzwi wewnętrzne marki INTERDOOR pojawiły się na rynku w 1997 roku. Byliśmy pionierem produkcji frezowanych drzwi w okleinie drewnopodobnej w Polsce. W 1998 roku przeprowadziliśmy się do nowej siedziby – fabryki zbudowanej od podstaw w Bieszkowicach koło Gdyni. W kolejnych latach sukcesywnie wzbogacaliśmy naszą ofertę. Obok drzwi w okleinie drewnopodobnej i malowanych pojawiła się kolekcja drzwi wewnętrznych w okleinie naturalnej. Nowe stulecie uczciliśmy wprowadzając do oferty pierwszy model drzwi wejściowych. Rok później rozpoczęliśmy produkcję drzwi zewnętrznych, a w 2005 roku urozmaiciliśmy naszą ofertę o drzwi przeciwpożarowe.

Invado
Invado Sp. z o.o., należy do Looser Holding AG. Jest jednym z  największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się producentów drzwi wewnętrznych z ugruntowaną od lat pozycją na rynku. Specjalizuje się w produkcji drzwi wewnętrznych okleinowanych, szklanych oraz technicznych, wykorzystując m.in. opatentowaną metodę okleinowania, tzw. Technologię Invado. W ofercie znaleźć można również drzwi łamane i kompleksowe systemy przesuwne, a także dodatki: klamki, listwy przypodłogowe oraz profile i fronty meblowe. Invado prowadzi sprzedaż w kraju i za granicą, mając na względzie najwyższą jakość oraz dbałość o środowisko naturalne.
„Otwieramy marzenia” to motto, które towarzyszy nam w codziennej dbałości o produkty. Chcemy otwierać marzenia wnętrzarskie naszych Klientów i zapraszać ich do wyjątkowego świata Invado, w którym jakość łączy się z estetyką oraz dbałością o każdy szczegół. Oferowane przez nas rozwiązania godzą wysoką jakość z wyjątkowym designem i indywidualizmem. Dzięki czemu oferujemy szeroką gamę produktów, których charakteryzuje nowoczesny styl oraz solidne wykonanie, gdzie wspólnym mianownikiem jest dobra cena. Jeśli więc lubisz przebywać w stylowo zaaranżowanych powierzchniach, stawiasz na oryginalność i piękno detali, z pewnością docenisz produkty Invado – Drzwi na miarę Twojego wnętrza. Od lat twórczo patrzymy na stolarkę drzwiową, czerpiąc i jednocześnie wyznaczając nowe trendy.

Intenso doors
Intenso-doors jest nową na polskim rynku marką oferującą drzwi wewnętrzne, działamy w Polsce od 2006 roku jako dostawca stolarki dla firm deweloperskich i budowlanych. 

Początki naszej działalności produkcyjnej sięgają 1999 roku kiedy to rozpoczęliśmy produkcję drzwi drewnianych na rynki Europy Zachodniej. Doświadczenie to nauczyło naszą firmę jak ważne jest elastyczne podejście do wymagań klientów. 
Ciągły rozwój firmy oraz zwiększenie mocy produkcyjnych przez zakup najnowocześniejszych technologii pozwolił nam na stworzenie nowej oferty produktowej, której zakres pragniemy Państwu przedstawić w naszym najnowszym katalogu. 

Centurion
Firma powstała w 2002 roku w specjalnej strefie ekonomicznej EUROPARK MIELEC, obszar przemysłowy SANOK, jako kontynuacja działającej od 1998 roku firmy produkcyjnej Centurion Sp. z o.o. .

Od początku swojej działalności nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wewnątrzlokalowych skrzydeł drzwiowych i ościeżnic. Czerpiąc z doświadczeń firmy i obowiązujących standardów w zakresie obsługi klientów, marketingu, sprzedaży i serwisu,  Centurion-R sukcesywnie rozszerza swój asortyment i zdobywa uznanie  klientów.